Een decennium lang bij HUPICO

17 november 2022

Van alle markten thuis. Een doorwinterde werknemer en een vat vol kennis. Virginie is al tien jaar lang een vaste kracht binnen ons team. Dat mag gevierd worden!

Virginie Garnier - een decennium lang bij HUPICO

Als eerste aanspreekpunt voor de klant ben je een belangrijke spil in onze organisatie. Waarvoor kunnen klanten én collega’s voornamelijk bij jou terecht?

“De klanten kunnen bij mij terecht voor offertes van spare parts, orderbevestigingen, levertermijnen en boekhoudkundige vragen. Mijn collega’s komen vaak aankloppen voor de ondersteuning van offertes, bestellingen en facturen. Daarnaast ben ik ook verantwoordelijk voor de correcte inkoop van materialen en goederen bij onze leveranciers. De term ‘administratieve duizendpoot’ is mij dus wel op het lijf geschreven (lacht).” – Virginie Garnier

Virginie Garnier - een decennium lang bij HUPICO

 

Welk traject heb je tot nu toe afgelegd binnen jouw job?

“Ik denk dat zowel HUPICO als mezelf een flinke weg hebben afgelegd de afgelopen jaren. De organisatie is flink gegroeid waardoor je als persoon automatisch ook persoonlijke ontwikkeling doormaakt. Je groeit langzamerhand in je job en de bijhorende verantwoordelijkheden. Zo heb ik geleerd om een complete bestelling van A tot Z zelf af te handelen.”  – Virginie Garnier

Initiatief, creativiteit en flexibiliteit dragen we hier hoog in het vaandel. Waar haal je zelf het meest voldoening uit?

“Het is misschien een cliché maar elke dag is anders. HUPICO is een KMO waarin je flexibel te werk moet kunnen gaan. Als team springen we dan ook voor elkaar in de bres, ik denk dat iedereen dat hier wel kan beamen. De meeste collega’s werken hier al enkele jaren waardoor we weten wat we aan elkaar hebben. Het is een werkomgeving waar ik mij op mijn gemak voel. De sfeer is goed en ik kom na tien jaar nog steeds graag naar kantoor.” – Virginie Garnier

De afgelopen 9 jaar heb je doorgebracht in ons oude kantoor te Gentbrugge. Vandaag zitten we in een gloednieuw kantoor te Eke. Hoe heb jij de veranderingen van de laatste maanden ervaren?

“Zeer positief! In Gentbrugge barstten we uit onze voegen doordat we voortdurend nieuwe mensen aanwerven. Op dit moment hebben we eigen bureaus, een vergaderruimte, een stille ruimte en een ‘eiland’. Zo is er voor elke activiteit een geschikte plek. Tijdens de middag, kunnen we als groep samen genieten van de lunchpauze. Daarnaast beschikken we over een fantastische demoruimte om onze klanten een duidelijke impressie te geven van onze oplossingen.” – Virginie Garnier

Kantoor HUPICO - Eke

 

We hopen er zeker nog eens tien jaar aan verder te breien! Maar hoe zie jij jouw rol bij HUPICO binnen 10 jaar?

“HUPICO groeit en ik wil graag mee evolueren in de organisatie. Door mijn vaardigheden verder te ontwikkelen, is het mijn doel om door te groeien naar een hogere functie. Ik ben heel gedreven om zowel mijn eigen doelen, als de doelen van de firma, te behalen. Als er zich een opportuniteit voordoet, sta ik er zeker voor open om deze te aanvaarden.” – Virginie Garnier

Virginie, bedankt voor jouw inzet en toewijding het voorbije decennium! We kijken er naar uit om er nog samen heel wat jaren aan toe te voegen!

Virginie Garnier - HUPICO

 

HUPICO blijft groeien en investeren in een sterk team…

Uiteraard is het geweldig iemand als Virginie in ons team te hebben én ook vandaag blijven we investeren in ons team. Wij zoeken actief naar een support engineer, technical sales profielen en een team lead service om onze installaties bij nieuwe en bestaande klanten te verzorgen. Op die manier willen we bij HUPICO onze klanten blijven ondersteunen met een vlotte, correcte service.